Error: Only up to 6 modules are supported in this layout. If you need more add your own layout.

חזון

 הסיפור שרק מתחיל:  

האם אפשר להנדס הרגשה?

לתכנן צחוק שמח יותר?

לחולל שדות של נינוחות?

האם נוכל לעזור לך להירגע?

ליהנות מנינוחות גופנית ורגיעה מושלמת?

לחוש בנימיך מהי איכות חיים?

  !Yes, We can

כן,  אנחנו יכולים!

  !Oui, je peux

  . はい、できます。

אנחנו באמת מאמינים בכך.

התמצית הרעיונית:

בית שפייר הוא נקודת מפגש מיוחדת שתכליתה איכות חיים מצוינת.

בית שפייר מגשים חזון  של טיפול חדשני, המניב תוצאות מצוינות, בסביבה תרבותית רוגשת – רוגעת – מלהיבה – מרגשת.

מקום בו ניתן טיפול אינדיבידואלי, יעיל, מדויק ובטוח, המביא מזור, פתרון והקלה לכאבי צוואר וגב, לליקויים ופגמים בדיסקים, למיגרנות, לפגיעות ספורט ,לכאב מוקרן אל הגפיים ולבעיות אחרות ונוספות הנובעות מליקויים שהתהוו בעמוד השדרה וסביבתו.

בית שפייר וצוותו מטה שכמו ומושיט ידו ליצירת קהילת ידידים הדוגלת באיכות חיים טובה.

 

חדשנות טיפולית:

גל שפייר,  אורטותרפיסט, הביא לישראל את שיטת הטיפולים SPEIER Advanced Orthotheraphy, שיטה פורצת דרך בטיפולים בעמוד השדרה.

גל מלכד תפיסות מערביות ומזרחיות, מודרניות ועתיקות, לכדי שיטה חדשנית, אקלקטית ומושכלת. הטיפול מתבצע בידיו בלבד, על החוליות ועל מכלול מרכיבי הגוף העוטפים את עמוד השדרה.

בטיפול קצר, נטול סיכונים, הנעשה בלבוש מלא, משתמש שפייר בכישרון מיוחד במינו, ביכולת אינטואיטיבית של ידיו, בנגיעה הטובה ביותר לכל נקודה, בדיוק רב ובעוצמה המיטבית הדרושה לטיפול בבעיה ובהתאמה למטופל.

גל, עתיר הניסיון והידע, שרצינותו, דייקנותו וכישרונו הפכו אותו לאחד המטפלים המובילים והמעניינים בתחומו, מטפל בשיטה מהפכנית בלקוחות מכל קצות תבל. הוא, שינק ושכלל את שיטתו במרפאה המצליחה בתחומה באירופה, מטפל בעצמו בלקוחותיו בשיטה שפיתח, כשהוא מתאים לכל מטופל את הטיפול האינדיבידואלי המיטבי המתאים לו. מעתה, גל שפייר מטפל בתל אביב בשיטתו המשוכללת שכל מדדיה מורים על יעילות והצלחה יוצאת דופן.

 פרספקטיבה מיוחדת:

הגלריה לאמנות בבית שפייר משתלבת בחזון בית שפייר ומציעה למבקרים נגישות לאמנות ישראלית במיטבה, וקידום וחשיפה של מיטב האמנים המקומיים.

בבית שפייר פועל מרכז תרבות המציע מפגשים מרתקים עם אנשים מעניינים בעלי שעור קומה  המגיעים ממגוון תחומים כמו  מתחום הספרות,  הרוח, ההגות, המדע, הפוליטיקה והמוסיקה .

יחדיו, משתלבים היסודות השונים של בית שפייר למקשה אחת של נינוחות ושל איכות חיים משובחת.

 תריסר דיבריא

כשהיוזמה להקמת בית שפייר קרמה עור וגידים, רשמנו לפנינו את "תריסר הדיברות" שלנו. אנו צומחים לאורן. אלה הם הקווים המנחים אותנו. מעת לעת נבדוק אותם מחדש ונבדוק אם כולם עדיין רלוונטיים. אנחנו מקווים שכן.  אתם מוזמנים לבדוק אותנו.

 • כדי להיות מעולים צריכים אנשים מעולים. רק אתם נצליח להניע את האסטרטגיה שלנו.

 • אנחנו מחויבים לחולל שינוי.  כך נממש את המחויבות שלנו לשפר את איכות החיים.

 • אנשים מרחבי העולם כמהים לפתרונות מהסוג שאנו מפתחים. כשנבשיל ונהיה מוכנים, נפיץ את הבשורה.

 • אנחנו ארגון של אנשים לאנשים. אנו חדורים באכפתיות, בתשומת לב וברגישות. אנו קשובים ודואגים לכל הבא בשערינו.

 • אימצנו את הערכים המגלמים את אופי ארגוננו ואת יעדיו. אלה הערכים:

  • מנהיגות – להוביל את הדרך.

  • חדשנות – לפרוץ את הדרך. להשתחרר מתפיסות ארכאיות, לדבוק בסקרנות. אין לנו פרות קדושות.

  • גמישות – נכונים לשינוי, סקרנים לידע, קשובים להערות ולהארות.

  • פתיחות – להכיל את החדש, להבין שתמיד יווצר מידע חדש ועדכני.

  • איכות- מצוינות מתמדת. לדעת לעשות את מה שאנחנו עושים בדרך הטובה. הכי טובה.

  • בטיחות בטיפולים– לפעול בדרכים בטוחות בלבד וללא נטילת סיכונים כל שהם.

  • שאפתנות – לעודד ולטפח שאיפה לשיפור וכמיהה לחדשנות. כי זה הכוח שמניע אותנו.

  • פשטות –  להיות ברורים, יעילים, מדויקים.

  • החופש להיות בלתי תלויים – לא להיסמך אל שולחנה של תעשיית הפרמצבטיקה ולא להיות מושפעים מאינטרסים כלכליים המשפיעים על מחקרים רפואיים או הבולמים חדשנות בתפיסת הבריאות.

 • גיבשנו קוד התנהגותי המחייב את כולנו: יושרה, הוגנות, כיבוד הזולת וכבוד הדדי, מסרים ישירים ומדויקים, דיבור בגובה העיניים וללא משוא פנים. אנחנו רציניים מאד גם כשאיננו חנוטים בחליפות.

 • פנינו לעתיד. בית שפייר הוא עסק. ניצור צמיחה אורגנית איתנה. נפתח שותפויות ונעודד דיאלוגים שיתרמו לקידום ולהפצת שיטתנו. נשאף להתרחב ולהגדיל את יכולתנו באופן בררני.

 • עקרונות הקיימות – תפיסת הקיימות החברתית תואמת את תפיסתנו. אנו סבורים שהתפיסה מפעפעת  לאט מידי לעסקים בישראל ומאומצת בעיקר ע"י התאגידים הגדולים. בית שפייר אימץ את הערכים הנובעים מעקרונות הקיימות ופועל למימושם בתוך הארגון לרווחת עובדיו, לקוחותיו ובתרומתו לקהילה.

 • מעורבות חברתית. – בתוך הבועה העירונית השלווה שיצרנו, מציע בית שפייר ומקדם נקודת מפגש בין טיפול מהפכני, תרבות עדכנית ואמנות עכשווית. אנו רואים את קשרי הקהילה  כחלק חשוב מתפיסת המצוינות, האחריות והאיכות שלנו ושל עובדינו, בתחומי התרבות והאמנות. אנו מקווים שאורחינו ייהנו  מסביבה אסתטית ותרבותית ויתרגשו כמונו בעמדם מול המארג האמנותי – תרבותי של מיטב האמנים וטובי המרצים.

 • נראות. – אהבת האסתטיקה, חשיבות העיצוב, והשמירה על נראות מוקפדת ואיכותית תואמת את ערכינו, מסרינו, ודימויינו. אנו מקפידים על עיצובו המיוחד והלא שגרתי של בית שפייר. אנחנו שומרים על שפה גרפית ושפה מילולית המייצגת את הזהות התרבותית של הארגון, חזונו וערכיו.

 • סיסמה.– "יחד הראש, היד והלב" היא הסיסמה שחשבנו כמתאימה למיתוגנו בעת הזאת.  היא מתארת את התפיסה ואת הגישה הכוללת של בית שפייר לטיפול בלקוח. לא עוד זרות וקרירות. לא לריחוק ולהתנשאות, צוות בית שפייר מושיט ידו בחום לכל מטופל באשר הוא, פועל באינטואיציה ובהקשבה, משוחרר מתפיסות כובלות ופתוח לשינויים.

 • מדיניות בענייני מידע. –  בית שפייר רואה חשיבות עליונה הן כערך בפני עצמו והן מכוח החוק, בשמירת צנעת פרטיותם של לקוחותיה ואבטחת המידע הנאגר במסמכיה אודותיהם. בית שפייר מקיים בקפדנות את כל הוראות החוק ובאמצעים המקובלים והחדשים כדי שהמידע לא יזלוג לידי גורמים לא מורשים.

פרטים וקהילה

logo

קליניקה ייחודית לטיפול בבעיות גב // תל אביב

גל שפייר יצר אינטגרציה מדהימה בין שיטות טיפוליות מהמזרח והמערב לבעיות שונות שמקורן בעמוד השדרה

כל הזכויות שמורות © לגל שפייר, אורטותרפיסט – טיפול בכאבים שמקורם בעמוד השדרה / שיווק באינטרנט